Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 117 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za salon, sisanje fantastično
Uslugu obavlja: Adela
Sandra (2 utisaka) - prije 1 godina
Super ambijent i komunikacije. Sisanje i mene i moje tri kćerke. Super zadovoljne. Starija kćerka je radila i pramenove/farbanje.
Uslugu obavlja: Violeta
Gorana Bronzani (3 utisaka) - prije 1 godina
Sasvim sam zadovoljna uslugom. Zbunila me jedino cena, umesto 20KM kako je na stranici za srednju duzinu kose, naplaceno je 27 KM. Bice da mi je kosa "duza" od srednje po frizerskim normama. Uglavnom pozitivni utisci. Ispravka! Do mene je ipak, previdela sam da cena 20KM ne ukljucuje feniranje. Ipak je naplaceno korektno
Dragana (1 utisaka) - prije 1 godina