Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 103 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale, lično do sada najbolje manikir iskustvo!
Profesionalnost i ljubaznost na nivou - 10/10.
Emina (1 utisaka) - prije 1 godina
Katarina je divna, a noktima sam prezadovoljna
Uslugu obavlja: Katarina
Azra (1 utisaka) - prije 1 godina
Prefection :)
Uslugu obavlja: Vildana
Emina (2 utisaka) - prije 1 godina