Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 67 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Savršen piling i odlično skidanje gela.
Uslugu obavlja: Adisa
Belma (7 utisaka) - prije 8 mjeseci
Ne mogu opisati koliko sam oduševljena! Došla sam na običnu korekciju, a izašla s noktima koji bukvalno izgledaju kao da su s naslovnice magazina. Nude baza, sitne šapice i almond oblik u kraćoj varijanti, sve zajedno izgleda toliko elegantno i chic da se osjećam kao da imam potpuno novi identitet. Dalila je mađioničarka, jer uspjela je spojiti jednostavno i posebno na način da se osjećam kao da mi ruke zaslužuju vlastiti photo shooting.
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 9 mjeseci
Ako postoji čarobnica za nokte - to je Dalila! Slomila sam nokat (krivac: kauč ) i prst me baš bolio, ali kod korekcije nisam osjetila apsolutno ništa, toliko je pažljiva i nježna da sam zaboravila da sam došla s problemom. Uz to, ambijent salona je toliko ugodan da i najraniji jutarnji termin postane pravo malo opuštanje uz kafu i divnu konverzaciju. Topla preporuka za sve koje žele savršene nokte i predivno iskustvo!
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 10 mjeseci
Prvi put sam bila u Beauty Studio Jenny i oduševljena sam! Dalila je predivna, ljubazna, strpljiva i jako profesionalna. Korekcija noktiju je ispala savršeno, oblik i boja baš onako kako sam zamislila. Sigurno se vraćam!
Maida Bronzani (8 utisaka) - prije 10 mjeseci
Dalila je odradila fenomenalan posao i pre-prezadovoljna sam! Od odabira same boje do dizajna, sve bez primjedbe ❤️
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 10 mjeseci
Dalila odlicno I profesionalno odradila, jako ljubazna
Jadranka (2 utisaka) - prije 10 mjeseci
Dalila je uradila odlican posao. Jako ljubazna I profesionalna
Jadranka (2 utisaka) - prije 10 mjeseci
Izuzetna usluga i jednostavnost pri zakazivanju, ljubazno osoblje i brzina usluge. Svidja mi se fleksibilnost i sto nema cekanja. Dostupnost salona, na glavnoj cesti, na minut od tramvajske i autobuske stanice.
Uslugu obavlja: Ermina
Uma (1 utisaka) - prije 10 mjeseci
Sve pohvale za divnu Dalilu ❤️
Brankica (2 utisaka) - prije 10 mjeseci
Predivne cure,predivni nokti ma sve najljepseee za 10
Uslugu obavlja: Nevresa
Ikica (1 utisaka) - prije 11 mjeseci
Salon Jenny, a posebno Dalila je pravo otkriće!
Iako je jako mlada, radi bolje nego mnogi dugogodisnji profesionalci - precizna, pedantna, kreativna i maksimalno posvećena svakom detalju. Pravi je perfekcionista i vidi se da ovaj posao radi s ljubavlju.
Promijenila sam mnogo salona i uvijek bila razočarana - loš kvalitet, nokti pucaju za par dana, a osjećaj kao da te rade na traci. U ovom salonu, koji sam sasvim slucajno otkrila, svaki put se osjećam kao da sam VIP gošća. Nokti su mi savršeni: čvrsti, uredni, postojani i uvijek tačno ono što sam zamislila (ili još bolje!).
Dalila zaslužuje svaku pohvalu i preporuku - detaljna i profesionalna, a uz sve to i super pozitivna osoba.
Ne bih je mijenjala ni za šta!
Veliki pozdrav za cijelu ekipu i hvala vam
Daria (4 utisaka) - prije 11 mjeseci
Bila sam jako zadovoljna tijekom termina – ambijent je top, osoblje ljubazno, sve je išlo glatko i osjećala sam se stvarno ugodno. Nokti su odmah nakon tretmana izgledali lijepo i uredno. Ali… jutros sam se probudila bez dva nokta. ? Nisu pukli zbog nekog udarca, samo su – misteriozno – nestali u snu. Tako da, iako je usluga bila stvarno super, kvaliteta materijala (ili priprema?) očito treba još malo dorade.
Također sam primijetila da nisu svi alati bili dezinficirani – samo par njih je prošlo dezinfekciju pred mojim očima, što mi je ipak malo zasmetalo. Higijena bi trebala biti standard, a ne opcija. ❤️
Uslugu obavlja: Nevresa
Dalila (1 utisaka) - prije 11 mjeseci
Ovaj put sam izabrala roza boju sa bijelim i crnim šapicama, i mogu samo reći: savršeno, kao i uvijek!
Adna ima zlatne ruke: precizna, kreativna, pažljiva i uvijek zna pogoditi moj ukus.
Topla preporuka svima koji žele vrhunske nokte i osmijeh svaki put kad pogledaju svoje ruke.
Uslugu obavlja: Adna
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 11 mjeseci
Radila sam korekciju noktiju i odlučila se za promjenu – umjesto badema, izabrale smo usku kocku i plavkasti french. Adna mi je pomogla da se odlučim između više prijedloga i baš smo pogodile! Nokti su savršeno oblikovani, uredni i moderni – prezadovoljna sam izgledom i izdržljivošću, a i samom ugodnom ambijentu! ?❤️
Uslugu obavlja: Adna
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 1 godina
Odlicno,prezadovoljna!
Uslugu obavlja: Selmina
Ana (1 utisaka) - prije 1 godina
Već sam x puta pisala recenziju i opet ću jer stvarno zaslužuju. Kod Adne nikad nema greške, nokti uvijek ispadnu top, drže se, oblik savršen, atmosfera chill. Zna tačno šta volim i svaki put pogodimo ?❤️
Uslugu obavlja: Adna
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 1 godina
Radila sam nokte i maderoterapiju u salonu La Creme i jednostavno moram ostaviti preporuku! Usluga je odlična, a Adisa je divna, uvijek tako nasmijana?
Adisa radi predivne nokte, sve je maksimalno čisto i higijenski, što mi je jako važno. Kada ne znam šta bih radila, uvijek mi predloži neku ideju te se uvijek potrudi da izađem zadovoljna.
Maderoterapija je također vrhunska, već nakon nekoliko tretmana osjećam promjene i vidim rezultate.
Zaista svima preporučujem ovaj salon, nakon toliko promijenjenih, ovdje se sigurno vraćam. Od srca preporuka!
Uslugu obavlja: Adisa
Farah (3 utisaka) - prije 1 godina
Predivne,ljubazne,tačno ono što tražiš
Uslugu obavlja: Nevresa
Sejla Bronzani (10 utisaka) - prije 1 godina
Ekipa je odlicna! ?
Kvalitet izuzetan, objekat lijep, moderan, atmosfera prijatna i opustajuca.
Moji noktici nikad ljepsi zahvaljujuci Dalili ?
Sve preporuke od mene!
Daria (4 utisaka) - prije 1 godina
Ne troše niti jedne sekunde! Iako sam na termin došla ranije, odmah se počelo sa radom! Dalila i Adna su fenomenalne, preljubazne i vrlo rado se ponovno vraćam, što zbog kvalitetnih i predivnih noktiju, to zbog ambijenta ?❤️
Uslugu obavlja: Adna
Amina Srebrni (19 utisaka) - prije 1 godina