Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 509 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zaista sve odlično- na preporuku uposlenice radila sam estetski pedikir + trajni lak i prezadovoljna sam tretmanom. Sve preporuke.
Uslugu obavlja: naida
Ajla Bronzani (1 utisaka) - prije 2 godine
Cisto i prijatno okruzenje, sve se dezinfikuje odmah, vrlo ljubazne djevojke i vrlo profesionalne u radu. Zaista izvrsna usluga
Uslugu obavlja: Adna
Lejla (2 utisaka) - prije 2 godine
Veoma ugodan ambijent, osoblje simpatično i ljubazno, ali naravno i profesionalno. Vodi se briga o higijeni. Odličan izbor za svakoga. ?☺️
Hana (3 utisaka) - prije 2 godine