Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Predivan ambijent, profesionalna usluga i veoma ljubazno osoblje. Manikir je odrađen besprijekorno. Odlično iskustvo, svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Marina
Diana (2 utisaka) - prije 3 dana
Veoma lijep ambijent i prijatna atmosfera. Pristup je profesionalan, a zaposleni ljubazni i prijateljski nastrojeni. Pedikir je urađeni pažljivo, uredno i sa puno posvećenosti detaljima. Prezadovoljna sam uslugom i sigurno ću ponovo doći. Topla preporuka!
Uslugu obavlja: Milana
Diana (2 utisaka) - prije 3 dana