Veoma lijep ambijent i prijatna atmosfera. Pristup je profesionalan, a zaposleni ljubazni i prijateljski nastrojeni. Pedikir je urađeni pažljivo, uredno i sa puno posvećenosti detaljima. Prezadovoljna sam uslugom i sigurno ću ponovo doći. Topla preporuka!
Uslugu obavlja: Milana
Diana (2 utisaka) - prije 3 dana