Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 509 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ekipa je odlicna! ?
Kvalitet izuzetan, objekat lijep, moderan, atmosfera prijatna i opustajuca.
Moji noktici nikad ljepsi zahvaljujuci Dalili ?
Sve preporuke od mene!
Daria (4 utisaka) - prije 1 godina
Djevojke koje rade su predivne! Prezadovoljna sam manikirom!
Kod njih koristim i ostale usluge koje nude, a Danijela je jedina kozmetičarka kojoj vjerujem kada je moje lice u pitanju!
Vidimo se opet uskoro ❤️
Uslugu obavlja: Branka
Tina (1 utisaka) - prije 1 godina
Sve super, hvala puno!
Uslugu obavlja: Nevresa
Amra (2 utisaka) - prije 1 godina